• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

31.03.2015 Natalia V. 65 a, Eestis, Võru

 

 

Natalia V. 65 a

Estonia, Võru, t. 55615083

 

Lugupeetud, Eduard Sanzharov!

 

Tahaksin avaldada SUURT TÄNU Teile ja Teie kompaniile, mis alles hiljuti ilmus sellise suurepärase toodanguga!  

 

Mul on tõepoolest probleemid mao-soolkonna haigustega. Diagnoosina märgitud – atroofiline gastriit. Mul avastati Helikobakter – patogeensete bakterite eriliik, mis infitseerib magu ja kaksteistsõrmiksoolt. 

 

Tundsin rõõmu, kui nägin ajalehes teie looduspreparaadi „kasekäsn“ («Чага») reklaami. Lugenud kirjeldust mõistsin, et see on just see, mida vajan ja tellisin kohe 2 originaali.

 

Esimest originaali võtsin täpselt kuu aega vastavalt seal kirjutatule – 2 kapslit 2 korda päevas. Tulemus – SUUREPÄRANE!

 

Kõhupuhitus on möödunud, magu ei valuta nagu varem. Kartsin hommikusi valusid, mis jälitasid mind juba pikemat aega. Nüüd neid enam ei teki, mul on palju kergem! Nüüd hakkan rõõmuga võtma ka teist originaali!

 

NB! Suur palve: kas on võimalus sügisel veel kaks originaali tellida? On ju „maohaigetel“ ägenemised just kevadel ja sügisel. Sel kevadel, tänu Teile ja Teie toodangule, saan hakkama!  

31.03.2015

-----------------------------------------------------------------

 

Vastus:                           Lugupeetud, Natalia!

 

Suur tänu teie vastukajale meie suurepärase toodangu kohta! Selle kasutamisest saadud tulemusi ei jõua ära imestada, millistes erinevates olukordades see meid küll aitab! Väga ammu, veel lapsena, oli ka mul sarnane probleem – 12-sõrmiksoole põletik, sellele järgnes gastriit ning samuti, nagu te mulle kirjutasite, olid aastast aastasse ägenemise perioodid ühel ja samal ajal – kevadel ja sügisel. Sellest ajast aga, mil pühendasin oma tegevuse tervishoiule, kadusid kõik minu haigused, lõppesid piinad. Praegu tegelen mitte ravi, vaid profülaktikaga, s.t. toetan oma tervist naturaalsete, nüüd juba meie kompanii „EDEM FORM BIO“ looduspreparaatidega ning juba ammu ei esine mul seedesüsteemiga mingeid probleeme.

 

Praegu jagan oma kogemust ja nende inimeste kogemust, kellega olen kõik need aastad töötanud. Mind aitavad head spetsialistid ja oma tööd armastavad inimesed. Olen saatusele tänulik selle eest, et minevikus esinenud probleemid on olevikus saanud minu teetähiseks. Aidata inimesi, kergendada nende elu, vabaneda mistahes probleemidest – ongi minu tänane elutee. Isiklikult minule on selliste vastukajade saamine väga meeldiv! See on väärt autasu meie töö eest!

 

Teie probleemiga seotult leppisime juba telefonitsi kokku. Loodan, et teie poolt valitud toodang saab tulevikus teie jaoks olema heaks abiliseks.

 

Soovin teile kõige paremat ja loomulikult kõige tähtsamat – täisväärtuslikku tervist! 

 

 

----------------------------------------------------------------- 

 

Kasekäsn – Uus looduspreparaat! http://edemformbio.com/2013-10-28-17-26-56/bioloogiliselt-aktiivsed-toidulisandid/263-kasek-sn-tindik-l-vilakk-uus-loodus-preparaat

Чага1

Väljalaske vorm: 100 kapslit х 500 mg

 

Kasutusviis: peale sööki või söögikordade vahel, juua peale 0,5 – 1 klaas puhast, sooja, mitte üle 50°С vett.

  

Annustamine: 1 nädal — 1 kapsel 1-2 korda päevas. Seejärel, arvestades individuaalset tundlikkust, suurendada annust järk järgult 2 kapslini 2 korda päevas. Vajadusel 2 kapslit 3 korda päevas. 

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...