• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Teie liigesed on teile tänulikud!

 

 

 

 Nianling Gai i Gai Changshou - копия

Tuntud read „tantsi, kuni oled noor“, on eakatele inimestele vägagi tuttavad. Mis siin tantsimisest rääkida, kui isegi liikumine muutub aastatega üha keerulisemaks. Liikumisraskused on kõhrkoe kulumise tulemus. Kõhre deformeerumine toimub paralleelselt kogu organismi vananemisega.

Luu- ja lihashaiguste tunnetatavad sümptomid tekivad tavaliselt peale neljakümmet eluaastat. Mehed ja naised, elades täiesti erinevat eluviisi ja töötades erinevatel ametitel, piinlevad sageli selja- ja liigesvalude käes. Isegi kui muret teeb vaid üks liiges, on see signaal sellele, et tuleb kiiremas korras hakata meetmeid rakendama. Sest toesaparaadi haigused puudutavad reeglina kõiki liigeseid, järelikult võib ajapikku valu tekkida ka muudes kohtades.

Kõhrkoe taastamiseks kulub palju aega. Nii võib see kümne aasta vältel uueneda keskeltläbi 50 % ulatuses. Profülaktikat soovitatakse kõikidele juba peale 40.eluaastat. Kui aga tegelete spordiga või elate aktiivset eluviisi, tuleks profülaktikaga alustada veel varem. Aktiivsete spordiliikidega tegelevad sportlased võivad seda kinnitada.  

Kõhrkoe taastamist soodustavaid ravimeid on soovitav võtta ka nendel, kellel on avariides või muudes juhtudes saadud liigeste traumad

Liiges moodustub kõhrkoega kaetud luudest. Liikumisel mängib kõhr amortisaatori rolli, vähendades rõhku luude ühenduskohtadele ja tagades nende sujuva libisemise üksteise suhtes. Kõhr reageerib paindlikult stereotüüpsetele, tuhandeid kordi korratavatele liigutustele: jooksmisel, käimisel, hüppamisel jne. Selline pidev koormus soodustab kudede osalist vananemist ja hävinemist. Terves liigeses korvatakse neid kahjusid samasuguse hulga uute kudede sünteesimisega. Tasakaalu kadumisel kõhrkoe uue ehitusmaterjali moodustumise ja selle hävinemise vahel, moodustuvad liigeste ja selgroo haigused.

Teadlased tuvastasid, et liigeste kõhrkude on isetaastumis võimeline, selle protsessi aktiivsus sõltub otseselt organismi ainevahetuse omapärast. See avastus andis võimaluse uutmoodi vaadata liigeste haiguste probleemile ja siduda neid ainevahetushaigustega. Kui ainevahetus on häirunud, süvendab see olukorda veelgi. Ainevahetust tuleb taastada oma toitumisrežiimi ja toidunormi muutmisega, selle rikastamisega mikroelementidega.  

Luu- ja lihashaiguste ravi on väga keeruline, võtab aastaid, seetõttu on mõttekas osutada tähelepani profülaktikale. Sel juhul võib ennetada meid vanaduses ootavaid haiguseid. Tantsida ja liikuda sama aktiivselt kui nooruses aitab kompleks: «NIANLING GAI» ja «GAI CHANGSHOU».

Glükosamiin «NIANLING GAI» on idamaiste spetsialistide unikaalne väljatöötlus - D-Glükosamin Hüdrokloriid (HCL) -VEGAN, saadud maisitõlvikute kestadest, on taimset päritolu, mistõttu puuduvad sellel mistahes kaasuvad mõjud, on täiesti kahjutu, pikal kasutamisel ei kutsu esile allergiat, seda võivad kasutada nii taimetoitlased, kui ka sügavad veganid. Kombinatsioonis kaltsiumiga annavad püsiva tulemuse. 

Kaltsiumi tabletid «GAI CHANGSHOU» - suurepärane vahend meie luustiku toematmiseks! Töötatud spetsiaalselt välja kõige tundlikemate ja nõudlikemate patsientide tarvis vältimaks mistahes kaasuvaid mõjusid. Universaalne valem võimaldab seda omandada 95-98% ulatuses!

 

Looduslik preparaat «NIANLING GAI» kompleksis «GAI CHANGSHOU»  omab väga kõrgeid kasutustulemusi.  Teie liigesed on teile tõepoolest tänulikud!

 

NB! Hoidke end ja oma lähedasi, ärge eirake teile saabuvat infot. Mida varem alustate teadvustatud õiget eluviisi, seda kauem suudate rõõmustada ümbritsevaid ja olla meiega. Probleemid lihastega võivad tulevikus tingida korvamatuid tagajärgi.  Hakake oma tervisega tegelema juba praegu! 

 

Kompleksi 1+1 hind= 59 eur

 

Soodushind: 47 eur!

 

 

Küsimused ja korraldused

Tel. (+372) 55633892, (+372) 56884959

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   

 

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...