• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

SHIITAKE + LINCHI (Valmistatud UUS looduspreparaat)!

 

 

 

 Siitake -  eksootiline seen, tuntud samuti ka nimetusega "jaapani seen" ja "must metsaseen".

 

Seenest sai sensatsioon, kuna tänu sellele tehti kaks avastust: polüsahhariid lentinan, esmakordselt eraldatud ja unikaalset kasvajavastast toimet omav, taimemaailmas analooge mitteomav aine ja lendavad ühendid, mida nimetatakse  seente fütontsüütideks, võimelised võitlema mistahes viirustega (kõige tavalisematest rinoviirustest (nohu) AIDSi viirusteni).  

 

shiitake 1-1Shiitake — omab võimet väljutada kolesterooli, normaliseerib vererõhku, allutab organismis patogeenset floorat, mõjub mistahes põletikulistele protsessidele, võitleb alamseentega, parandab mao-soolkonna trakti erosioone ja haavandeid, taastab vere valemi. Shiitake - suurepärane immuunstimulaator ning kasutatakse viirus- ja külmetushaiguste vältimise profülaktilise vahendina. Diabeetikutel alandab shiitake veresuhkrut, näidustatud insuliinisõltuva vormi korral. 

shiitake

 Shiitake on näidustatud järgmiste probleemide ja seisundite korral:  healoomulised kasvajad, halvaloomulised kasvajad, multipleksskleroos, hüpertoonia, infarktijärgne seisund, viirusinfektsioonid, üldine immuunsuse puudulikkus, verehaigused, suhkrudiabeet, neuroloogilised haigused, impotentsus, kõrgenenud kolesterool, rasvumine ja ülekaalulisus. 

Kõik katsed kasvatada seda seent meie juures, kukkusid läbi. Seen on väga nõudlik ökoloogia suhtes, kasvab vadid teatud kohtades. Selle jõul on peaaegu maagiline, võlumõju. Seene sünnimaaks on Hiina ja Jaapan, sel kasvab ta ka tänini.  

Ganodera - Reihi -   surematuse seen. Hiinas nimetatakse seda – Lintshi, kuulub taimede hulka, mis tagastavad nooruse ning pikendavad eluiga. Reihil on kasvajavastane toime (sel juul kasutatakse koos shiitakega, kuna viimane tugevdab selle mõju), tuleb suurepäraselt toime südame-veresoonkoona ja psüühiliste häiretega, allergiaga. Seen on mürgitu. Kasutatakse kapslites.  

kitayskiy-grib-reyshi-volshebnyy-grib-s-vostoka-2-121

 

Ganodera pea müstiliseks omaduseks on selle võime tõsta vaimujõudu, tõsta positiivset emotsionaalset häälestatust! 

 

Enam kui kaks tuhat aastat tagasi kirjutati Jaapanis hindamatu raamat «Shinnoh Honsohkyo», mis on Idamaise meditsiiniteaduse algõpik. Selles õpikus mainitakse 365 liiki taimi ja seeni, selles nimekirjas seisab Ganodera esimese numbri all!  

Шиитаке для сайта 

Ganodera omab viit peamist ravitoimet: 

 

 

Esimene - tugev kasvajavastane mõju (preparaadi võtmisel tuleb ganoderast mistahes kasvajate - nii hea- kui halvaloomuliste kasvajate - regress.

Teine - südame-veresoonkonna haigused, kusjuures on see niivõrd väljendunud, et mitte ainult ei jää alla shiitakele, vaid ületab selle mõju mitmekordselt.  

Kolmas - psüühilised haigused. Seda harvaesinevat omadust märgiti esmakordselt XVI sajandil.    

Neljasallergilised haigused. Ganodera keemilise koostise uuringul Ameerika Vähi Instituudis tehti huvitav avastus: avastati aine nimetusega "lanostaan", mis pidurdab aktikehade moodustamist. Praegu ravitakse bronhiaalastmat, atoonilist dermatiiti ja muid allergilisi ilminguid edukalt ganodera abil. 

Viies - mistahes kopsuhaigused.

 

 

Vastunäidustused: ei soovitata lastele, rasedatele, naistele rinnaga toitmise ajal. 

 

Koostis: Ekstrakt Shiitake (Lentinula edodes), ekstrakt Reihi 

 

Väljalaske vorm: 120 kapslit х 500 mg.

 

Kasutusviis: peale sööki või söögikordade vahel, juua peale 0,5-1 klaasi sooja vett temperatuuriga mitte üle 50°С

 

 

Annustamine: 1 nädal — 1 kapsel 1-2 korda päevas. Seejärel, arvestades individuaalset taluvust, suurendada annust järk järgult 2 kapslini 2 korda päevas. Vajadusel 2 kapslit 3 korda päevas.  

 

 

TÄHELEPANU!
Varem oli see sisu 100 kapslit pakis, ning nüüd on 120 kapsel.
Hind nendele toodetele praegu jäävad samaks, mis oli varem!

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...