• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

NIANLING GAI - SEE on TEIE LIIGESEID

 

glucosamine-chondroitin-msm-for-joint-health-2--256x342

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juba mitu aastakümmet hoiavad liigestehaiguste (artriidi, artroosi, osteokondroosi jm.) profülaktikas ja ennetamises liidripositsiooni kondroprotektorid - ained, mis suudavad lisaks seisundi sümptomite leevendamisele järk-järgult taastada teatud määral liigeskõhre. 

Nende seasglükosamiin.

 

Glükosamiin sünteesib organismi rakke. Selle sünteesiks vajatakse glükoosi ja aminohapet glutamiini. Seda esineb sidekoes, luukoes, nahas, liigeste sinoviaalses vedelikus ja loomulikult kõhredes. Kõhrkoes vastavad selle aine sünteesi eest kondrotsüüdid. Liigeste degeneratiivsete ja põletikuhaiguste korral alaneb või lõpeb üleüldse glükosamiini süntees. Täiendada selle puudust tänu toiduratsioonile me ei suuda, kuigi see sisaldub paljudes toiduainetes.

Kõige rohkem glükosamiini on loomade kõhrkoes. Kuid  isegi kui me toituksime kõhredest, vaevalt, et see aitaks, kuna temperatuuritöötlusel laguneb see väga kiiresti. Kuid kui organism saab seda väljastpoolt, kasutavad kõhrede kondrotsüüdid seda ehitusmaterjalina

 

Glükosamiin — liigeskõhre loomulik komponent, mis füsioloogiliselt esineb inimese organismis ja kujutab endast madala molekulaarmassiga aminosahhariidi. Glükosamiin - vajalike liigesmäärete ja glükosamiinglükaanide nime all tuntud amortisaatorite kudede universaalne eelkäija ja ehitusplokk.

Glükosamiini preparaadid on reeglina valmistatud molluskitest (krabid, homaarid, vähid), mõnedel aga kutsuvad need esile allergiat. Teadus ei seisa ühel kohal ning praegu on juba olemas glükosamiini unikaalsed väljatöötlused taimsest toormest.

 Cа Остео для сайта

Kompanii "EDEM FORM BIO" glükosamiin NIANLING GAI kuulub idamaiste spetsialistide unikaalsetesse väljatöötlustesse -D-Glülosamiin Hüdrokloriid (HCL) -VEGAN, mis on saadud maisitõlvikute kestadest. Sellel on looduslik päritolu, mistõttu puuduvad mistahes kõrvalmõjud, on täiesti ohutu, kestva kasutamise korral ei kutsu esile allergiat, seda võivad kasutada ka taimetoitlased ja sügavad veganid. Kombinatsioonis kaltsiumiga annab väga hea püsiva tulemuse. 

 

Annustamine: Sporditreeningute korral või artroosi algstaadiumis määratakse kuuks või kaheks 2000-2500 mg. Maksimaalne ohutu annus - 3000 mg päevas. Glükosamiini toetav annus moodustab 1000-1500 mg päevas.

 

Glükosamiini soovitatakse võtta umbes 150 päeva aastas 3-5 aasta vältel. 

 

Näidustused: Soovitatakse kaltsiumi ja glükosamiini täiendava allikana suurenenud füüsiliste koormuste korral liigestele, sportlastele, eakatele inimestele. 

 

 

Lisakomponent - RÄNI.

кремнийRäni peetakse õigustatult unikaalseks mineraalaineks, millel on tähtis osa inimese elus. Räni omaduste avastamine avas tee teadusele kaasaegsete arvutite loomiseks. Räni on tähtsaks osaks mitte ainult insenertehnoloogiates, vaid ka maal kogu elusa - taimede ja loomade, muuhulgas ka inimese eksisteerimises. Tõendavaks on fakt, et räni puudus organismis soodustab erinevaid haiguseid. Seoses sellega on võimaluse leiutamine täita ränipuudust tõeline läbimurre. 

 

 

Ühe tableti sisaldus: Glükosamiin (HCL) maisi kestadest – 400 mg, kaltsiumtsitraat – 100 mg, kartulitärklis, naatrium karboksümetüültselluloos, želatiin, ränidioksiid, A--vitamiin, B5-vitamiin, C-vitamiin (kibuvitsamarjadest), D3, fooliumhape, magneesiumstearaat, talk.

 

Väljalaskevorm: 120 tab х 1200 mg

 

Kasutusviis: 2-3 tabletti päevas, juua peale klaas vett. Liigeste probleemide korral suurendada annust 2 tabletini 3 korda päevas. 

este probleemide korral suurendada annust 2 tabletini 3 korda päevas.  

 

Nianling Gai

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...