• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

GAI DUI BAO - lastele ja täiskasvanutele kompleks kaltsiumiga.

 

 

 

Virsikumaitselised närimistabletid «Gai Dui Bao» on suurepärane põletikuvastane ja üldtugevdav vahend nii lastele, kui täiskasvanutele. Kaltsiumist sõltub otseselt inimese tervis. 

 

 Kuidas avaldub kaltsiumi puudus? 

 

 Kõige teadaolevamat kaltsiumipuuduse ilmingut – rahhiiti - võib jälgida lastel. Selle haiguse juures kaotavad luud tugevuse, muutuvad paindlikeks ja omandavad muu vormi. Selle haiguse kõige sagedasemateks sümptomiteks on selgroo, jalgade kõverdumine, rinnakorvi laienemine ja kolju suurenemine. Suureneb koormus liigestele, mistõttu ka need muudavad oma vormi. Selle tüüpiliseks näitajaks on “kanarind” ribide ühenduskohas rinnaluuga.

Ekslik on arvata, et kõik ülalloetletud sümptomid on omased vaid lastele. Täiskasvanutel võivad olla samad sümptomid, kuid haigusel on teine nimetus – ostemolatsioon. Sagedamini võib täiskasvanutel jälgida osteoporoosi – see on haigus, mille korral muutuvad luud hõredateks ja võivad kergesti murduda.

Organismi kaltsiumipuuduse esimesteks tunnusteks peetakse küünte ja juuste murduvust, tuhmust, aeglustunud verehüübimust, sagenenud südamepekslemist ja südamerütmihäireid. Hiljem tekivad jalgade ja käte valulikud  krambid, samuti võivad esineda epilepsiataolised hood, samuti hallutsinatsioonid ja teadvuse hägunemine.

Kaltsiumipuuduse muude tunnuste seas on lihasvalud, oksendamine, neeruvoolmed.

Enamik aineid reageerivad omavahel. Just selle alusel tekkis kunagi eraldi toitumise teooria ja teooria selle kohta, et erinevaid vitamiine ja mineraale peab võtma eraldi. Kaltsium Mendelejevi tabeli aktiivse elemendina on samuti võimeline astuma reaktsiooni erinevate ainetega. Sellest ongi tingitud tema vastastikune mõju terve rea organismis olevate mikronutrientidega. 

 

Nii soodustab D-vitamiin kaltsiumi imendumist, muutes selle reaktsiooni protsessis lahustuvaks vormiks. 

 

Vitamiin B6 aeglustab kaltsiumi väljutamist organismist, soodustab veres ja organismi kudedes vajaliku kontsentratsiooni säilimist. 

 

A-vitamiin on vajalik luude kasvuks, normaalseks reproduktiivseks funktsiooniks, loote arenguks, epiteeli jaotuse ja diferentseerimise reguleerimiseks (tugevdab epiteliaalsete naharakkude paljunemist, noorendab rakkude populatsiooni, pidurdab keratiniseerimise protsesse). 

 

C-vitamiinist sõltub rakumembraanide tugevus ja nende võime vastu seista kahjulikele näitajatele. C-vitamiini võtmine teeb rakud viiruste jaoks “läbitungimatuteks”. 

Lisaks haigusttekitavatele viirustele, veenide seinte tugevdamisele, raskendab kolesterooli tungimist rakku, alandades aterosklerootilise protsessi riski. 

Са детск для сайта

 

Näidustused «Gai Dui Bao» võtmiseks: 

 

- kaariese profülaktika täiskasvanutel ja lastel, paradontoos; 

 - kaltsiumipuuduse korral organismis täiendava allikana; 

  - suuõõne, söögitoru ülemise osa, neelu põletikud; 

  - üldtugevdav vahend;

 - allergilised haigused;

 - artroosid ja osteoartriidid;

 - migreen;

 - mao-sooletrakti haigused;

 - südametöö parandamiseks;

 - sagedaste krampide korral;

 - unehäirete  korral.

 

 Koostis:  kaltsiumtsitraat, kartulitärklis, karboksümetüültselluloosi naatrium, fruktoos, virsikumaitseline puuviljapulber, vitamiinid A, B6, C (kibuvitsa marjadest), D3, magneesiumstearaat, talk (Ca sisaldus tabletis vähemalt 400 mg).

 

   Väljalaske vorm: 100 tabletti x 1200 mg. 

 

 Kasutusviis: lastele 1 tablett päevas, teismelistele 1 tablett 2 korda päevas, täiskasvanutele 1-2 tabletti 2 korda päevas. Peale juua sooja vett.

 

  

  Maitse on väga meeldiv, tabletid lausa sulavad suus! Preparaat tõstab meeleolu ja annab  jõudu!

 

 Imikutele võib lisada joogipudelisse, lahustub kiiresti, alustada 1/4-1/3-1/2 tabletist, sõltuvalt vanusest. 

 

Kasutamisest saavad rahulduse nii lapsed, kui täiskasvanud! 

 

Kaltsiumi vajab meist igaüks!:)

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...