• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Kasulikud bakterid «VORM NR.3»

 

 

 

 

Efektiivsed piimhappebakterid - taastavad ja säilitavad soolestiku mikrofloora loomulikku tasakaalu. Preparaat sisaldab bifidobaktereid ja atsidofiilbaktereid. Regulaarne kasutamine säilitab teie seedesüsteemi hea seisundi.

 

Koostis: lactobacillus acidophilus ja bifidobakter longum - kokku 3,3 mlrd. kasulikku bakterit ühes kapslis (3,3x109), fruktooligosahhariidid.

Näidustused: düspepsia, mao-soolestiku meteorismid, kõrvetised. Aitab soole mikrofloora muutuste, soolestiku funktsionaalsete häirete korral.

 

Preparaat on mõeldud seedimise ja mao-, peen- ja jämesoole funktsiooni parandamiseks. Soodustab efektiivselt seedimist, kaitseb mao limaskesta, vähendab spasme soolestikus, tõstab immuunsust, vähendab mao-seedetrakti tõsiste häirete ning soolestiku onkoloogiliste haiguste tekkimise riski, ennetab nende tekkimist.

VORM NR3 для сайтаProbiootikumidneed on elusad mikroorganismid, piimhappebakterid. Nad on inimese seedetrakti normaalsed "elanikud". Nende hulk meie organismis vanemaks saades väheneb.

 

Termin "probiootikum" e. "elu" pakuti esimest korda välja 1954.a., kui teostati uuringut erinevate ühendite mõjust soole mikrofloorale. Teadlased leidsid, et bifidobakterite  stammid on inimesele ohutud ning paljude kasulike omadustega: infektsioonivastased, immunostimuleerivad, antiallergilised ja stressivastase toimega. Teatud ajani aga ei suhtutud mikroorganismidesse kuigi tõsiselt. Parimal juhul kasutati neid pärast traditsioonilist antibiootikumiravi või profülaktilisel eesmärgil.

Praegusajal toimub maailmas biotehnoloogiline revolutsioon. Seisukoht on, et tulevik on looduslike prepa-raatide, nö uue põlvkonna säästva teraapia päralt. Taolisi preparaate on terve spekter, kuid probiootikumid on neist kõige efektiivsemad.

Probiootikume loetakse kord biolisandite, kord toidu hulka kuuluvaks. Parimal juhul kuuluvad nad raviprofülaktika ja taastusvahendite hulka. Kuid üha rohkem ollakse veendunud, et probiootikumid on samuti ravim, ainult naturaalne, millel pole kõrvaltoimeid ja mis on efektiivsed.

Kujutlege, et teie või keegi teie lähedastest (hoidku selle eest!) satub sellisesse olukorda: selg valutas, valutas seni, kuni te ei saanud ennast enam sirutada ja läksite arsti  juurde. Diagnoos vajutas teid veelgi rohkem kühmu: lülidevahelise ketta sopistumine. Ees terendab operatsioonilauale sattumine, kuid arst pakub selle asemel midagi arusaamatut ning lubab, et paari-kolme päeva pärast tunnete kergendust. Fantastika, ütlete? Ei, kogu asi on probiootikumides, mis taastavad kahjustatud kõhrkude kirurgist palju edukamalt. Inimene tervistub ja neid näiteid on massiliselt.

Paljud arstid lihtsalt ei tunne probiootikumide  kasutusala. Nad määravad sageli keemilisi preparaate teadmata, et on olemas looduslik alternatiiv. Probiootikumide raviefekt on tõestatud enam kui 20 haiguse puhul. Nende hulgas on raskeid onkoloogilisi haigusi (leukoosid), autoimmuunsed (Crohni tõbi, haavandiline koliit), erinevad günekoloogilised haigused, LOR-patoloogiad, erinevad infektsioonid, hepatiidid, helmintoosid, diabeet, depressioon, stress, ülemiste hingamisteede põletik, kopsupõletik, allergia, hüpertoonia. Mis veel nimetamata jäi?

Kõiki neid haigusi ravitakse ka praegu - antibiootikumide, kirurgilise sekkumise, dieedi abil. On inimesi, kes ravivad end aastaid või  kogu elu. On neid, kes ei ravi end üldse.

Ehk tuleks tõsisemalt suhtuda "mingisugustesse" meie sooltes elavatesse mikroobidesse, kes meie sooltes elavad, üksteisega sõbrustavad, kolmandatega koos elada ei suuda, elavad vähe, hukkuvad kiiresti... Need-samad kapriissed  elanikud teostavad bioloogilist kontrolli, reguleerivad ja algatavad meie organismi energeetilisi protsesse. Lõppkokkuvõttes otsustavad - kas olla haige või mitte?

Probiootikume kasutatakse laialdaselt ägedate sooleinfektsioonide ja soolestiku düsbakterioosi korral, günekoloogilises praktikas. On tehtud teadustöid probiootikumide stomatoloogias suu limaskesta mikrobiotsenoosi reguleerimiseks; kirurgias haavade kiiremaks paranemiseks. Kuna probiootikumid korrigeerivad nii mikrofloorat kui ka immuunsüsteemi aktiivsust, osalevad ainevahetuses, siis vastavaid preparaate määratakse ka soolevälise patoloogia puhul: ülemiste hingamisteede viirusinfektsioon, mononukleoos, atoopiline dermatiit, sekundaarne immunodefitsiit, lastel ettevalmistuses vaktsineerimiseks, füüsilise arengu optimiseerimiseks jne.

Kui me ei lülita kasulikke baktereid oma ratsiooni, puutume varem või hiljem kokku terviseprobleemiga ja võimalik, et rohkem kui ühega.

 

"VORM NR. 3" kasulikud bakterid on hea valik seedeprotsessi normaliseerimiseks, hea floora loomiseks soolestikus ning koos sellega immuunsuse tõstmiseks!

 

"VORM NR. 3" kasulikud bakterid parandavad teie head enesetunnet, kõrvaldavad ebamugavustunde, annavad eluaastaid juurde!

 

Vastunäidustused:  pole täheldatud

Pakend:  100 kapslit х 500 мg

Kasutamine: Võtta 1-2 kapslit pärast sööki, iga kord.

 

Regulaarne kasutamine hoiab organismi 

seedetegevuse korras!

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...