• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

WHEAT GERM OIL

Масло ростков пшеницы 1 - копия

“WHEAT GERM OILsisaldab nisuidu õli, letsitiini ja beeta-karotiini. Nisuidu õli sisaldab suures koguses E-vitamiini ja mittepolüküllastunud rasvhappeid.

 

“WHEAT GERM OIL” Edem Form Bio toimemehhanism

E-vitamiin (tokoferool) stimuleerib lihastegevust, sugunäärmete funktsiooni, kaitseb rakumembraani vigastuste eest, takistab trombide teket, tugavdab veresoonte seinu. On üks peamistest looduslikest antioksüdantidest. Tuvastatud tokoferooli tihe side endokriinsüsteemi, eriti sugunäärmete, hüpofüüsi, neerupealsete ja kilpnäärme funktsioonidega. Soodustab raseduse normaalset kulgu ja loote arengut, samuti osaleb aktiivselt sperma väljatöötamise protsessides. Ennetab ateroskleroosi, onkoloogiliste haiguste arengut, tõstab vastupanu aju ja südamelihase hapnikunälguse vastu. Omab võimet tõsta rasvlahustuvate vitamiinide, eriti A-vitamiini kogust siseorganites.

Mittepolüküllastunud rasvhapped, mida vahest nimetatakse P-rühma vitamiinideks, on toitumise asendamatuteks faktoriteks, kuna organismis neid ei sünteesita ning saabuvad organismi koos toiduga. Sellisteks hapeteks on linoolhape, linoleenhape ja arahidoonhape - rakumembraanide, närvi müeelkestade, sidekoe jne. vajalik element. Need soodustavad kolesterooli kiiret muundumist ja selle organismist väljutamist, tõstavad veresoonte elastsust ja alandavad nende läbitavust, mõjuvad müokardi kokkutõmbevõimele, parandavad reproduktiivfunktsiooni (sünnitamine), mõjuvad laste kasvamise intensiivsusele, nahakudede seisundile, vajalikud sooletoksiinide lagundamiseks ja letsitiini sünteesiks maksas, osalevad B grupi vitamiinide vahetuses.

Letsitiin on kõikide kudede, eriti maksa, aju ja neerude rakumembraanide tähtsaks koostisosaks, seda võib nimetada kogu inimorganismi vundamendiks. Eriti palju letsitiini on närvikoes, mistõttu on vajalik loote aju normaalseks kujunemiseks ja arenguks, lastel hea mälu olemasoluks ja vanadusest tingitud nõdrameelsuse ennetamiseks. Toetab maksa ja neerude normaalset funktsiooni, takistab maksatsirroosi arengut, vastutab normaalse vereringluse, eriti jäsemete vereringluse eest. Tagab nahakatete terve ilme, takistab rasunäärmete ülemäärast aktiivsust. Nagu ülalpool märgitud, osaleb E-vitamiini vahetuses.

Beeta-karotiin on provitamiin A. Saabub organismi taimetoiduga ja transformeerub A-vitamiini peensoolte seintes ja maksas, omab kõiki A-vitamiinile omaseid omadusi. Osaleb nägemispigmentide moodustamises, tagab organismi normaalse kasvu, tugevdab hambaid, juukseid, küüsi, mõjub positiivselt nahale, kaitseb seda ökoloogia ja päikseradiatsiooni kahjuliku mõju eest, järelikult soodustab nahakudede nooruse säilimist. See on tugev antioksüdant, tõstab immuunsust, parandab luukoe kasvu, on suurepärane vahend vanadusega võitluses ja onkohaiguste arengus, alandab südame-veresoonkonna haiguste riski teket. Tugevdab suguhormoonide mõju, vajalik kilpnäärme, maksa, neerupealsete normaalseks funktsioneerimiseks.

 

Kasutusnäidustused:

1. Südame-veresoonkonna haigused ja nende profülaktika, muuhulgas infarkt, insult, stenokardia, hüpertooniatõbi, varikoossed veenilaiendid, endoarteriit, ateroskleroos jne.

2. Veresoonte seinte tugevdamiseks ja nendele elastsuse andmiseks.

3. Suurte vaimu- ja füüsiliste koormuste korral. Wheat Germ Oil - копия

4.Mälu parandamiseks nii lastel kui täiskasvanutel, samuti vanadusnõdrameelsuse profülaktikaks.

5. Endokriinsüsteemi haiguste, muuhulgas diabeedi korral.

6. Maksa, neerude, südame-veresoonkonnatrakti haiguste korral.

7. Reproduktiivfunktsiooni häirete, viljatuse (naistel, meestel) korral, meestel oligospermia korral, naistel munasarjade düsfunktsiooni korral.

8. Laste normaalseks kasvuks ja arenguks, alates varasest vanusest.

9. Rasedatele alates 4-dast raseudkuust ja rinnaga toitmise ajal (loote, vastsündinu normaalne areng, ema tervise säilitamine).

10. Naha nooruse säilitamiseks, samuti kompleksis teise raviga, nahahaiguste korral, pigmendilaikude, akne jm profülaktikaks.

11. Kliimaksieelses perioodis menopausi ennetamiseks (nooruse pikendamine), kliimaksi kulu leevendamine, neurotsirkulatoorse düstoonia ägenemisel klimakteerilise perioodi ajal ("külmad ja kuumad hood", unehäired jm.).

12. Nägemise säilitamiseks, hämarnägemise häirete korral, lühi- ja kaugnägemise arengu korral toetava vahendina, katarakti profülaktikaks jne.

13. Erineva etioloogiaga aneemiate korral.

14. Madala immuunsustaseme korral.

15. Toniseeriva ja üldtugevdava vahendina kroonilise väsimuse sündroomi korral ("jõu langus").

16. Ökoloogiliselt ebasoodsas keskkonnas elavatele või töötavatele, samuti antioksüdantide näidustuse korral.

 

Vastunäidustused: ei ilmne.

 

Väljalaskevorm: 90 pehmed kapslit х 1000 mg.

Kasutusviis: 2-3 kapslit päevas söögi ajal või peale sööki, juua peale 0,5-1 klaas puhast sooja vett.

 

 Hind 46 €

-28%

Soodushind 33 €

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...