• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Must ja Roheline TEE GANODERMIGA

Ганодерма

 

Ganodermaimperaatorite seen. Ganoderma unikaalsed omadused inimese tervisele panid selle hiina imperaatori Shen nuna "Suurepäraste" taimede loetellu esikohale. Isegi täna ei ole avastatud kõiki haigusjuhtumeid, mil ganoderma viib tervenemisele - seda seetõttu, et toote hind, mille koosseisu kuulub ganoderma, on üsna kõrge ning ganoderma levik Euroopas algas suhteliselt hiljuti. Lähiaastatel hakkab tervendamise faktide arv kindlasti kasvama. Loomulikult on kasulikum ja parem kulutada raha naturaalset päritolu unikaalsele tootele, saades seejuures rahulduse kõrgekvaliteetsete teede ja muude kasulike jookide tarvitamisest, kui kulutada oma raha odavatele, kaheldava kvaliteediga toiduainetele ja järelikult ka keemilise päritoluga ravipreparaatidele, ajades end nõiaringi - haigused - ravimid - haigused ... 

 

Hiina on üheks iidse meditsiini sünnikohaks. Kauges minevikus elasid hiinlased üksmeeles keskkonnaga, püüdsid hoolsalt kaitsta, hoida selle saladusi. Neid teadmiseid anti edasi põlvest põlve, jõudes nii juba meie päevini. Puuseen ganoderma oli selle omaduste uuringute tulemusel kantud kogumikku "Imperaatorite aarded". Ganoderma kasutamine enam kui 2000 aasta vältel ei ole veel kaugeltki avastanud kõik selle omadusi inimese tervisele.   

 

 

Must ja roheline tee ganodermaga - pehme, küllastatud, rahustav jook kõrgekvaliteetsetest hiina rohelise ja musta tee sortidest, millele on lisatud ganoderma seen. Parandab seedimist (parem enne sööki), normaliseerib soolestiku mikrofloora elutegevust, ergutab, tugevdab närvisüsteemi, vabastab unisusest, ennetab ateroskleroosi, parandab veresoonte elastsust, onkoloogiliste haiguste profülaktika ja ravi. 

 

Eriti kasulik: nõrgenenud immuunsüsteemi, onkoloogia korral, peale keemiateraapiat, liigeste probleemsete valude, südame-veresoonkonna haiguste korral (puhastab hästi veresooni, mis on eriti tähtis ateroskleroosi, trombooside jne. korral), kõrge kolesteroolisisalduse, allergiate, vaimu ja füüsiliste koormuste ja paljude muude haiguste korral. 

 

Kasutus: 1 pakike 0,75-1 liitri kuuma vee (80-85 °C) kohta 20-25 minutiks. Arstid soovitavad juua meega, kuid see pole kohustuslik.

 

Võib juua jahutatult joogina.

 

Selle tee eripära seisneb selles, et keetes seda väiksemas koguses, omandab see ajapikku ganoderma seene enda värvuse. See ongi selle ehtsuse parimaks tõenduseks. 

 

Väljalakse vorm: 25 kahe grammist pakikest.  

Зел Чай копия копия

Зел чай 2 копия копия

Чай чёрн для сайта

Чёр чай для рекл копия копия

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...