• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

DETOX - Food Patch - PLAASTRID

 

Patchi 

 Idamaine meditsiin järgib sajandeid arvamust, et toksiinid kogunevad iga päev allkehas. Neid väljutatakse siseorganitest ning ladestuvad jalapöidades. Samuti ütleb idamaine meditsiin, et toksiinide kogunemine soodustab organismis hulgalisi degeneratiivseid, hävitavaid protsesse.

 

Refleksoloogias vaadeldakse pöidasid meie põhiorganeid toetava põhialusena. Pöia all paikneb umbes 60 akupunktuurset punkti, mis assotsieeruvad meie organismi põhiorganitega. Selles kohas kulgevad "tzinlo" tähtsad kanalid, samuti kontsentreeruvad inimorganismi "šlakid". Kogunedes pika aja vältel inimorganismis, takistavad toksiinid normaalset vereringlust ja võivad esile kutsuda erinevad haigused. Tavaliselt "vastutab" pöia ülemine kolmandik keha ülemises kolmandikus asuvate organite eest, pöia alumine osa aga "vastutab" keha keskosas asuvate organite eest, kand aga - keha alumise kolmandiku eest. 

 
Plaastri kasutamine stimuleerib inimese organismis vere ja lümfi tsirkulatsiooni. Läbi pöidadel asuvate reflet'ktoorsete alade hakkab plaaster järk järgult organismi kogunenud toksiine "välja tõmbama" Plaastri regulaarne kasutamine soodustab toksiinide aktiivse eraldumise organismist.  

 

Organismis olevate toksiinide tüüpilisteks tunnusteks on: 

 üldine nõrkus, valud, iiveldus ja allutatus sagedastele haigestumistele. Tugeva tervise toetamiseks on väga tähtis regulaarselt puhastada organismi toksiinidest.

 

Organismi detoksikatsiooni võib teha erinevatel viisidel. Võite puhastuda taimedega, paastuda või kasutada eridieete dieetpreparaatide ja ravimite võtmise foonil. Kõik see annab korralikke tulemusi, kui seda teha arsti järelvalvel.

 

Kõige raskemalt väljutatakse toksiibe, mis on ühendunud organismi kudedega: raskemetallid (vees sisalduv arseen, elavhõbe, tina jne.). Heleerimine annab võimaluse alandada elavhõbeda, arseeni ja tina toksilisuse taset. Kuid vististi on kõige lihtsam ja efektiivsem detooksikatsiooni liik - toksiinide väljutamine. Plaastreid Foot Patch võib kleepida valu tunnetavatele kohtadele või tervetele kehaosadele toksiinide väljutamiseks. Maksimaalse efekti saavutamiseks aga tuleb plaastrid kinnitada pöiale.

 

Sõltuvalt individuaalsest tundlikkusest võib detoksikatsiooni periood kesta 2-3 päevast 2-3 nädalani ja isegi kauem, kui jutt käib tõsisest haigusest või tugevast intoksikatsioonist. Kuid tulemused ei lase end kaua oodata ning näete seda plaastri värvist peale selle kasutust. Taoliselt sellele, kuidas mähis "tõmbab" mürgi välja peale ussi nõelamist, Foot Patch plaastrid rahustavad, leevendavad ja väljutavad organismist toksiine.

 

Ühendades traditsioonilist meditsiini ja kaasaegset teadust, valisid detoksikatsiooniliste plaastrite tootjad hoolikalt välja enam kui kümme naturaalset, taimedel põhinevat ravikoostist. Tulemusena said nad ohutu ja efektiivse vahendi, mis mõjub öösel, sel ajal, kui magate.

 

Nagu mistahes tervisepreparaadiga, mängib tähtsat osa koostisainete kvaliteet.   Plaastrite Foot Patch koosseisu kuuluvad lisaks harvaesinevatele taimedele ka orgaanilised lõuna-ameerika seened, puuäädikas ja isegi peenestatud vääriskivi turmaliin. Veel tähtsamaks aga on plaastrite Foot Patch koostisainete kombinatsioon ise.  

 

как применять патчиsystem-detox-plaster-foot-path-0

 

Kasutusviis: avada pakend, võtta välja kaks paari liimimaterjali ja lahusega pakikest. Liimida pakikesed plaastritele nii, et pakikese poorset pinda oleks võimalik panna pöidade või keha vastu. Kleepida pöidadele või kehale. Pakikesed kleepuvad 8-12 tunniks, tavaliselt õhtuil või ööseks. Hommikul võtta plaastrid maha ning loputada jalad või kasutatud koht sooja veega. 

 

Kasutuskohad: jalapöiad, tõusud, pahkluu, põlved, lihased, küünarnukid, peopesa välis- ja sisepool, kael, õlad, selg, kõht. 

 

Väljalaske vorm: 10 tükki (10 kleepuvat riba + 10 lahusega pakikest)

 

Hind 13,50 eur

 

 Soodushind 10,50 eur

 

gb alt patch locations1

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...