• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

BIOTSINK

Малюск

 

Tsingi bioloogiline tähtsus tehti kindlaks XIX sajandil kuigi tsingi salvi kasutati juba 5000 aastat tagasi.

Kogu maailmas on täheldatud ebapiisavat tsingi tarbimist. Maapinnasest on kogutud tsinki sel määral, et see ohustab keskkonda. Pinnas on tühjaks ammutatud. Väheneb ka loomse valgu tarbimine seoses elukalliduse tõusuga.

Tsingi puudus soodustab ja süvendab:
Epilepsiat, skisofreeniat ja psüühilisi häireid, diabeeti, eesnäärme adenoomi, katarakti, südamehaigusi, närvisüsteemi kahjustusi, immuunsüsteemi funktsionaalseid häireid, halba seedimist, haavandeid, toidu allergiaid, toksiliste metallide kogunemist, osteoporoosi, nahahaigusi, kroonilist väsimust, isukaotust, veresuhkru disbalanssi.
Tsink on molekulaarstruktuuri elemendiks üle 80 ensüümile, ta aktiviseerib üle 200 fermendi, osaleb DNAja RNA sünteesis, osaleb valkude sünteesis, võtab osa rakkude jagunemise, kasvu ja regeneratsiooni protsessist, osaleb hormoonide tootmises, sealhulgas suguhormoonide tootmises, taastab kollageenkude, mis vastutab naha ja soonte elastsuse eest, parandab nägemisvõimet, hoiab kõrgel organismi immuunsustaset, parandab lümfotsüütide tootmist, lõpetab viiruste leviku
haiguse algstaadiumis.

Tsink on hädatarvilik onkoloogiliste haiguste ravis ja profülaktikas. Ta on hädatarvilik noorukitele suguküpseks arenemise perioodil. Tsink on kasutusel naiste ja meeste viljatuse profülaktikas ja ravis.

Tsingi üldkogus organismis on 1400-2000 mg. Tsinki sisaldub kõrges kontsentratsioonis hüpofüüsis, kõhunäärmes, silma võrkkestas, sugunäärmetes, maksas, luustikus, küüntes, juustes, verepunalibledes kuni 80%, rakutuumas ja mitokondrites.

 

Tsink osaleb:

Биоцинк для сайта

-vereloomes
-rakkude pooldumisprotsessis
-DNAja RNA sünteesis
-T-lümfbtsüütide regulatsioonis
-seedefermentide regulatsioonis
-kõhunäärme insuliini sünteesis
-testosterooni sünteesis
-valkude sünteesis maksas
-mäluvalkude kujunemises kesknärvisüsteemis
-juuste ja küünte kasvus
-organismi kasvus ja arengus
-naha regeneratsiooni protsessides
-kollageenkiudude formeerumises (naha ja liigeste vastupidavus)
-happelistes taastusreaktsioonides
-raku energia vahetuses

 

Tsink imendub paremini loomse päritoluga produktidest. Taimsed valgud sisaldavad fütiinhapet (rutiin - fosfori orgaaniline ühend) ja tema sooli, loomsed valgud seda hapet ei sisalda. Fütiinhape moodustab peensooles Ca, Mg ja Zn ioonidega lahustumatuid ühendeid, mis takistavad nende elementide imendunust soolestikust. Toiduainetest sisaldavad tsinki austrid - (100 grammi sisaldab 100 mg. Zn) , heeringas, makrell, loomamaks.liha, kõrvitsaseemned, päevalilleseemned, oad, seened, teraviljad (kaer, tatar). Tsingi päevanorm oleks 15 mg meestel ja 12 mg naistel. Haigestumisel 25 mg.

 

Biotsinki "EDEM FORM BIO" põhilised koostisosad: glükoos 150mg/kaps., munavalgepulber100mg/kaps., vit C (kibuvitsaga) – 10mg/kaps., tsink laktaat – 5mg/kaps., luteiin – 2mg/kaps., magneesiumstearaat – 1 mg/kaps, zeaksantiin – 0,25mg/kaps.

 

Kasutamine: lapsed 1 kapsel päevast, sooja veega; teismeline 1 kapsel 2 korda päevas, sooja veega; täiskasvanutele 2-4 kapslit päevas, sooja veega; rasedatele ja imetavatele naistele 4-6 kapslit päevas.

 

Näidustused: soovitataksetsingi allikana.

Vastunäidustused: ei tuvastatud 

Sisaldab: 120 kapslit x 500 mg.

  

Tähelepanu! Kapslite maht suurenes 270 mg kuni 500 mg! Kogus suurenes 60 kapslilt 120 kapslile! Preparaati lisatud zeaksantiin nägemise parandamiseks ja muud kasulikud komponendid. Hind on veelgi soodsam! Preparaat on veelgi kasulikum!   

Liitu Uudiskirjaga

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

EDEM FORM BIO Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud EDEM FORM BIO tooted on kõige tõhusam viis, et kõrvaldada vajalikute vitamiinide puudujääk.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

EDEM FORM BIO koostöös asjatundjatega ja spetsialistidega traditsioonilises Ida meditsiinis, arendasid loodusliku koostisosade põhinev nahahooldus sarja

Loe veel...